مدیرکل فراموشکار و دغدغه ای به نام سیاست

[ad_1]


کد خبر: 32475 |
تاریخ انتشار:
۶:۱۱:۰۴ – چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ |
|

چاپ

|

گفتار و رفتار برخی از مدیران به مرور زمان تغییر می کند تا حدی که گاهی مخاطب آنچنان سردرگم می شود که فکر می کند واژه “سیاست” در طول زمان دستخوش اصلاحات شده است.

همین چند سال پیش بود که مسعود رهنما فریاد جدایی سیاست از ورزش را سر داد تا بتواند با عزل امیرحسین علوی که آنروزها نیم نگاهی به انتخابات مجلس داشت از فشار نمایندگان وقت خارج شود فریادی که بالاخره جواب داد تا این رئیس هیات با انگیزه جای خود را به یک کاراته کار با تجربه به نام اسفندیار زیال بدهد.

اما دوره ریاست زیال هم به پایان نرسید تا پیش از موعد شاهد مراسم تودیع وی باشیم و اینگونه این پیشکسوت کاراته جای خود را در حضور رهنما به بی آزار اصلاح طلب داد تا ورزش دوستان گیلانی از این دوگانگی مدیرکل اداره ورزش و جوانان متعجب شوند.

شاید بتوان پاسخ این دوگانگی رفتاری رهنما در شرایط کنونی را در وضعیت امروز این مدیرکل جستجو کرد.

رهنما اینروزها شرایط خوبی برای اداره کار در اداره ورزش و جوانان استان ندارد و شاید به این دلیل اینبار هم دست به دامان سیاسیون آنهم از جنس اصلاحات شده است.

شاید برخی از مدیران افکار عمومی را فراموشکار می پندارند که هر بار با مقتضیات زمانی تصمیمات متفاوتی اتخاذ می کنند اما بد نیست که به این مدیران هرازگاهی یادآور شویم که شاید برخی از مدیران پس از نشستن پشت میز مدیریت در دوره های مختلف بعضی از چیزها را فراموش کنند و یا دستخوش تغییر شوند اما حافظه افکار عمومی آنقدرها هم ضعیف نیست و اینگونه رفتارها را بر نمی تابد و قطعا چنین رفتارهایی را در تاریخ ثبت میکند.


استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *