صعود والیبالیست های نوجوان گیلان به دسته یک کشور

[ad_1]

تابناک / تیم والیبال نوجوانان گیلان به مسابقات دسته یک کشور راه یافت. به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان گیلان، در ادامه رقابت های دسته دوم  والیبال قهرمانی نوجوانان کشور، ظهر امروز نماینده گیلان در مرحله نیمه نهایی به مصاف خوزستان رفت و به برتری ۳ بر ۱ دست یافت. نوجوانان گیلانی با این […]

تابناک / تیم والیبال نوجوانان گیلان به مسابقات دسته یک کشور راه یافت.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان گیلان، در ادامه رقابت های دسته دوم  والیبال قهرمانی نوجوانان کشور، ظهر امروز نماینده گیلان در مرحله نیمه نهایی به مصاف خوزستان رفت و به برتری ۳ بر ۱ دست یافت.

نوجوانان گیلانی با این پیروزی ضمن راهیابی به فینال سهمیه حضور در رقابت های فصل آتی دسته یک کشور را نیز به دست آوردند.

پیش از این در مرحله گروهی نوجوانان گیلان در گروه اول با تیم های زنجان، اصفهان، همدان و یزد هم گروه بودند که با کسب سه پیروزی موفق به صعود به مرحله نیمه نهایی شده بودند.

گیلان به ترتیب با نتایج ۳ بر ۲ برابر زنجان، صفر به ۳ مقابل یزد، ۳ بر ۱ مقابل اصفهان و ۳ بر ۲ برابر همدان بازی های خود در مرحله گروهی را به پایان برده بود.

از آغاز رقابت های دسته دو کشور، نوجوانان گیلانی در کانون توجه رسانه ها و سایر تیم ها قرار گرفتند و حساب ویژه ای روی این تیم باز شده بود.

این مسابقات با حضور ۱۰ تیم در دو گروه پنجگانه به میزبانی زنجان در حال برگزاری است و دو تیم پنجم در گروه های اول و دوم به عنوان تیم های آخر هر گروه به مسابقات دسته سوم سقوط کردند.

 برای بلندقامتان نوجوان گیلان آرزوی موفقیت داریم.


«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *