سومین جشنواره نقاشی با موضوع ایمنی و زمین پاک برگزار شد

[ad_1]


کد خبر: 32510 |
تاریخ انتشار:
۱۷:۲۱:۲۳ – چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ |
|

چاپ

|

جشنواره آموزشی نقاشی با موضوع ایمنی و زمین پاک با مشارکت سازمان آتش نشانی در پیش دبستانی گلواره نوین با حضور بیش از ۵۰ کودک بهمراه والدین شان در این مهد کودک  برگزار شد.

حبیب موحدی مدیر آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی در این باره گفت: آموزش مهارت ایمنی به کودکان به جهت ارتقاء توان و قابلیت حفظ سلامت در برابر هر گونه حوادث و سوانح صورت می گیرد که می بایست جهت استمرار و کاربردی بودن، توسط والدین در منزل نهادینه شود.

وی در ادامه با بیان اینکه یکی از اهداف سازمان آتش نشانی رشت، فرهنگ سازی و ترویج نقش ایمنی است افزود:  سازمان آتش نشانی رشت جهت احقاق این هدف به طور چشمگیری اقدام به آموزش مهدکودکی ها و مقاطع ابتدایی نموده که در سال ۹۵ بالغ بر ۶۹ هزارو ۵۵۲ نفر آموزش های ایمنی و آتش نشانی را در سطح استان گیلان آموزش داده اند که از این تعداد ۱۵ هزار و ۷۷۶ نفر از نونهالان و کودکان شهر رشت بوده اند.

مدیر آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی در پایان گفت: این جشنواره در ابتدا با آموزش نکات ایمنی در برابر زلزله، آتش سوزی و حوادث مرتبط با کودکان و همچنین تفکیک زباله از مبدا توسط کارشناس آموزش سازمان آغاز شد و در ادامه پس از اجرای یک مسابقه دوست داشتنی برای کودکان، با نقش های زیبای کودکان بر روی بوم نقاشی و گرفتن عکس های یادگاری پایان یافت.


استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *