برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در ۱۳ مرداد با مشارکت شهرداری/ اهدا دو خودرو و دهها جوایز دیگر به شرکت کنندگان همایش پیاده روی خانوادگی به قید قرعه

[ad_1]


کد خبر: 32793 |
تاریخ انتشار:
۲۰:۱۹:۲۰ – چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ |
|

چاپ

|

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مسئولین ورزشی شهرستان رشت با سرپرست شهرداری رشت و رئیس سازمان فرهنگی ورزشی در راستای برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در روز ۱۳ مرداد با حضور مهندس جمشیدپور سرپرست شهرداری رشت، شاه محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت، علیرضا حسنی رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، فروزان مسئول کمیته پیاده روی استان گیلان، خان زاده دبیر هئیت ورزشهای همگانی استان، بخشی رئیس هیات ورزشهای همگانی گیلان، قنبر زاده رییس هیات ورزشهای همگانی رشت در دفتر شهردار برگزار شد.

با توجه به اهمیت ورزش و توجه شهروندان به ورزش همگانی و خانوادگی اداره کل ورزش و جوانان استان با مشارکت شهرداری اقدام به برگزاری پیاده روی خانوادگی در روز جمعه ۱۳ مرداد می نماید.

همایش پیاده روی خانوادگی استان گیلان  با پخش زنده در برنامه صبح و نشاط از شبکه ۳ سیما همراه خواهد بود.

مسیر پیاده روی خانوادگی از ورزشگاه عضدی به سمت فرهنگ و پیاده راه فرهنگی با هدف معرفی پیاده راه فرهنگی شهر رشت به کل کشور می باشد.

شایان ذکر است که در این همایش که با مشارکت شهرداری برگزار خواهد شد, به قید قرعه به شرکت کنندگان  علاوه بر دو خودرو جوایز ارزنده دیگری چون دوچرخه و تردمیل در راستای اشاعه فرهنگ سلامت و نشاط مردم اهداء خواهد شد.


استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *